Spełnione marzenie

Miejsce w którym dzieci będą mogły być jak najbliżej przyrody.

Zakładając pierwsze przedszkole w 2010 roku w małym miasteczku Jędrzejów moim marzeniem było stworzyć miejsce w którym dzieci będą miały możliwość być jak najbliżej przyrody. Moimi oczyma wyobraźni szukałam drewnianego domku najlepiej na kwiecistej łące pełnej kolorowych motyli-), gdzie w oddali wyłaniał by się przepiękny śpiew ptaków.

Znalazłam takie miejsce, co prawda nie w drewnianym domku, ale znalazłam, idealne Green Place. Zielone miejsce pozwala dzieciom korzystać z uroków przyrody, doceniając jej niezwykłe walory. To właśnie dzięki niej poznają urokliwość roślin, śpiew ptaków, naturalność środowiska. To wszystko powoduje, że w późniejszych latach nabierają szacunku do wszystkiego co ich otacza.

sale wyposażone w tężnie solankowe
zielone otoczenie w którym dzieci mogą spożytkować swoja energię
wykwalifikowana kadra opiekunów i specjalistów
bogaty program zajęć podstawowych oraz dodatkowych

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat." - Janusz Korczak

Metoda
Green Place

Kompleksowe wsparcie dziecka w budowaniu ciekawości i odpowiedzialności.

Zajęcia
podstawowe

Wszechstronny rozwój dziecka dzięki bogatej ofercie zajęć podstawowych oferowanych w naszym przedszkolu.

Zajęcia
dodatkowe

Wiemy jak zaspokoić indywidualne potrzeby i rozwijać unikalne pasje naszych podopiecznych.
Chciałbyś zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola?

Sprawdź aktualny cennik.

Zobacz co się u nas dzieje

Brak wpisów do wyświetlenia.