Dlaczego Green Place?

Doskonałe warunki

Morskie powietrze w centrum Krakowa

Nadszedł moment w Twoim życiu, kiedy postanawiasz aby Twoje dziecko poszło do przedszkola. Mieszkając w dużym mieście jakim jest Kraków, możliwości masz mnóstwo. Dlaczego wybrać placówkę prywatną zamiast publicznej? Dlaczego wybrać Green Place?

Wyobraź sobie jasne pomieszczenie, gdzie oddycha się jak nad morzem. Tak, to sale w naszym przedszkolu. Wyposażone w tężnie solankowe, które sprawią, że Twoje dziecko, otoczone krakowskim smogiem na zewnątrz, zacznie oddychać lepszym powietrzem.W dobie alergii oraz nawracających infekcji, wzbogacanie powietrza solanką sprawia, że mogą one stać się mniej dokuczliwe i rzadsze.

Wiemy jednak, że dzieci potrzebują dużo ruchu na zewnątrz, więc mimo świetnych warunków w sali, dysponujemy także terenem zielonym, gdzie mogą w pełni wykorzystać swoją energię.

Studiuj przyrodę, kochaj naturę, trzymaj się blisko natury. Nigdy Cię nie zawiedzie.

- Frank Lloyd Wright
Nasza filozofia

Bogaty program nastawiony na zrównoważony rozwój

Filozofia naszego miejsca opiera się na naturze i ekologii. Chcemy  w świecie pełnym elektroniki i nadmiaru bodźców zatrzymać się na chwilę i pozwolić dziecku na harmonijny, niczym nie zaburzony rozwój. Będąc dzieckiem kształtujemy nawyki na całe przyszłe życie. W myśl tego, że „jesteś tym co jesz”, pragniemy wzbogacić dietę dzieci i zachęcać je do jedzenia zdrowej, nieprzetworzonej żywności, a przede wszystkim większej ilości warzyw i owoców. Na zajęciach ekologicznych dać zauważyć wpływ naszych zachowań na środowisko, które sami możemy uczynić lepszym miejscem do życia. Zwrócić uwagę na pasje i zainteresowania poprzez zajęcia dodatkowe takie jak taniec czy muzyka, a poprzez zajęcia z dogoterapii uwrażliwić na kontakt ze zwierzęciem.

Jesteśmy otwarci na inne kultury, chcemy aby nasze przedszkolaki już od najmłodszych lat oswajały się z językiem obcym, tak aby w przyszłości nie miały blokady przed porozumiewaniem się w tym języku, nie bały się podróżować i nawiązywać relacji, dlatego prowadzimy też zajęcia z języka angielskiego.

Wiemy jak ważne jest wykształcenie, więc mając na uwadze obowiązującą podstawą programową, prowadzimy codzienne zajęcia, rozbudzając w dzieciach ciekawość świata i tym samym zachęcając je do zdobywania wiedzy.

Jeśli chcesz poznać nas bliżej zapraszamy do zielonej przystani w wielkim mieście – Przedszkola Green Place. Odwiedź nas i przekonaj się dlaczego to słuszny wybór na przyszłość Twojego dziecka.